Bardakta Mısır İşi

2019 yılında da para kazanma fikirleri arasında bulunan ve iyi para kazandırma özelliğini yitirmeyen bardakta mısır işi özellikle çocukların ilgisini çekmesi, kolay tüketilmesi, lezzetli olması, yapımının ve sunumunun kolay olması sayesinde en iyi iş fikirleri arasındadır. Bardak mısır işi yapmaya karar verdikten sonra bardakta mısır işini nerede yapacağınıza ve stand seçimine karar vermelisiniz. Yazımızın devamında bu konuda püf noktaların neler olduğunu görelim.

ÇİĞ KÖFTE DÜKKANI AÇMA VE PÜF NOKTALARI > TIKLAYINIZ

fotoğraf kaynağı:pelerinler.com

Bardakta Mısır İşi Nerede Yapılır?

Bardakta mısır işini yapmak için öncelikle bardak mısır işini nerede yapacağınıza karar vermelisiniz. Sizde etrafınızda bardakta mısır işi yapan bir çok bardakta mısır standı ve bardakta mısır arabası görüyorsunuz. Bu iş cadde üzeri, otogar, istasyon ve avm gibi insanların yoğun olduğu yerlerde yapılmaktadır ve mantıklı olanda budur. Ticarette amaç müşteriye sunduğunuz hizmet karşılığında para kazanmak olduğu için müşteri potansiyelinin yüksek olduğu yerde iş yapmak en doğrusudur.

2019 YILININ EN İYİ 8 İŞ FİKRİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu işi cadde üzerinde bağımsız olarak yada bir dükkanın önünde veya otogar, istasyon ve avm gibi yerlerde yönetim ile yapacağınız anlaşmaya göre bardakta mısır standı veya bardakta mısır arabası ile yapabilirsiniz.

Bardakta mısır arabası veya standında sadece mısır satmanız şart değil. Mısırın yanında aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz tipte içecek de satarak ürün yelpazenizi genişletebilir, müşterinin ilgisini çekebilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Bardakta Mısır Stand Seçimi

fotoğraf kaynağı:sevdin.net

Bu işi nerede yapacağınıza karar verdikten sonraki düşünmeniz gereken husus nasıl bir bardakta mısır standı veya bardakta mısır arabası kuracağım olmalıdır. Kuracağınız bardakta mısır standı, işi yapacağınız yere göre değişecektir. Bu işi cadde üzerinde yapacaksanız yerinizin dar olacağı muhtemel olduğu için küçük bir stand tercih etmelisiniz. Ancak otogar, istasyon ve avm gibi yerlerde daha geniz bir yer kiralayarak büyük bir bardakta mısır standı kurabilirsiniz. Stand satın almak için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Kuracağınız mısır standı insanların dikkatini çekecek şekil ve renkleri taşımalıdır.

Bardakta Mısır Ne Kadar Kazandırır?

Bardakta mısır ne kadar kazandırır? Bardak mısır işi karlı bir iştir. Bardak ile yapılan satışlarda bir bardak mısır ortalama olarak 50 kuruşa mal olmaktadır ve satış yapacağınız yere göre 3 ila 5 TL arasında değişmektedir. Hatta bu işi tatil beldelerinde yapmanız halinde fiyatlar daha da yüksek olabilmektedir. Ayrıca bardakta mısır standı üzerinde içecek vb. ürünlerde satarak kazancınızı artırabilirsiniz. Biraz öncede söylediğim gibi önemli olan müşteri potansiyelinin yüksek oluğu bir yerde bu işi yapmaktır.

Bardakta Mısır Bayiliği

Bir çok sektörde olduğu gibi bardakta mısır işinde de bardakta mısır bayiliği veren firmalar bulunmaktadır. Bu işi bardakta mısır bayiliği veren firmalardan bayilik alarak yapmanız stand, kurulum ve malzeme tedariki gibi kolaylıklar sağlamaktadır. Tabi ki bardakta mısır bayiliği almak yapmayı planladığınız bardakta mısır işini hangi ölçüde planladığınıza bağlıdır.

Mutlu ve kazançlı günler…

Ekonomist

Temel amacımız ülkemizin gelişen ekonomisinde kendisine yer bulmak isteyen siz değerli okurlarımıza bilgi, tecrübe, araştırma ve fikirlerimizle destek olmaktır. İletişim: ekonomist@parayollari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.