Masaüstü Şarj Otomatı

Hayatımızda fizyolojik ihtiyaçlarımız olan yeme içmeden daha önemli hale gelmiş olan cep telefonu ihtiyacı sayesinde cep telefonu ve cep telefonu ekipmanı sektörü oldukça büyüdü. Bu sektör sayesinde birçok teknoloji firmasının ya cep telefonu üretimi yada cep telefonu ekipmanı üretimiyle yıldızı parladı. Peki bu sektörden biz nasıl bir pay alabiliriz. Bu sorunun cevabını masaüstü şarj otomatı, halk arasındaki adıyla 1 TL ile çalışan masaüstü şarj işi olarak veriyoruz.

fotoğraf kaynağı:şarjjetkocaeli.com

Son zamanlarda gittiğiniz kafe, restoran gibi mekanlarda muhtemelen sizinde dikkatinizi çekmiş olan masaüstü şarj otomatı birçok özelliği ile müşteri potansiyeli yüksek ve kazançlıdır.

2019 YILININ PARA KAZANDIRMA GARANTİLİ 10 İŞ FİKRİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Masaüstü Şarj Otomatı Nedir?

Masaüstü şarj otomatı madeni para (1 TL) ile çalışan, cep telefonu, tablet gibi cihazları şarj edebilen, farklı şarj uçları bulunan bir cihazdır. Kafe, restoran, çay bahçesi gibi insanların zaman geçirdikleri yerlerde kullanımı oldukça yaygındır. Masaüstü şarj aleti içine atılan madeni para karşılığında ortalama olarak 15 dakika şarj etme özelliğine sahiptir.

Nasıl Para Kazandırır?

Masaüstü şarj aleti, ister girişimci olun, isterse kafe, restoran, çay bahçesi işletmecisi olun kullanabilir ve para kazanabilirsiniz.

Sizi bir girişimci olarak düşünürsek masaüstü şarj istasyonlarını elinizdeki sermayeye göre satın alabilir, satın aldığınız bu masaüstü şarj istasyonlarını yukarıda saydığımız işletmelerin sahipleri ile kar oranı üzerinden yapacağınız anlaşma ile işletmelerinde çalıştırmalarını sağlayabilirsiniz. Bu anlaşma için müşterisi çok olan işletmeleri seçmeniz sizin için daha kazançlı olacaktır.

EN İYİ İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sizi bir işletme sahibi olarak düşünürsek, işletmenizdeki ihtiyaca göre satın alacağınız masaüstü şarj otomatı müşterilerin görebileceği şekilde masaların üzerine koyarsanız müşteriler bu cihazları kendiliğinden kullanmaya başlayacaklardır. Bu işin ayrı bir getirisi de; şarjı bekleyen müşterinin zaman geçirirken bir şeyler sipariş etmesi olacaktır.

Masaüstü Şarj Otomatı Fiyatı

Masaüstü şarj aleti fiyatı 0 ve 2. el durumuna ve kalitesine göre 250 TL’den 1000 TL’ye kadar bulunmaktadır. İşletmenin müşteri potansiyeline ve talep durumuna göre alacağınız adedi belirleyebilirsiniz.

Ne Kadar Kazandırır?

Masaüstü şarj aleti ne kadar kazandırır? Bu konuda basit bir hesaplama yapacak olursak ortalama 12 saat normal veya yoğun müşteri trafiği olan bir işletmede 1 saatin yarısında şarj otomatı talebi olduğunu düşünürsek 1 cihaz saatte 2 TL, günde ortalama 24 TL kazandırır, bu cihazdan 5 tane olduğunu düşünürsek günde en az 120 TL kazandırır, bunun 20 TL’si elektrik gideri olsa günde 100 TL, ayda 3000 TL ek kâr bir işletme için mükemmel bir rakamdır.

Yapmış olduğumuz bu basit hesabı kısaca 2000-3000 TL yatırım ile ayda 3000 TL kazandıran yatırım olarak açıklayabiliriz. Böyle bir kar oranı işletmeler veya girişimciler için muazzamdır.

KADINLARA ÖZEL EVDE İŞ FİKİRLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Masaüstü Şarj Bayilik

Birçok sektörde olduğu gibi masaüstü şarj otomatı bayiliği veren firmalarda bulunmaktadır. Bu firmalar kendileri tedarik ettikleri cihazları işletmenize kurmakta ve size kar payı vererek iki tarafında bu işten kazanmasını sağlamaktadır. Yeni büyüyen bu sektörde bayilik veren firmalar konusunda cihazların kalitesi, size vereceği kâr oranı ve referansları konusunda araştırma yaparak karara varabilirsiniz.

Masaüstü şarj otomatı işi yukarıda belirtmiş olduğumuz özellikleri ile dikkat çekmekte ve kendisine geniş bir sektör oluşturmaya başlamaktadır. Masaüstü şarj işi sektöründe yerinizi almak istiyorsanız geç kalmayın.

OTOMAT İŞİ YAPMADAN ÖNCE BİLİNMESİ GEREKENLER

Mutlu ve kazançlı günler…

Ekonomist

Temel amacımız ülkemizin gelişen ekonomisinde kendisine yer bulmak isteyen siz değerli okurlarımıza bilgi, tecrübe, araştırma ve fikirlerimizle destek olmaktır. İletişim: ekonomist@parayollari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.