Otomat İşi ile Para Kazanma

Farklı iş fikirleri ve ve yeni iş fikirleri denince akla gelen yöntemlerden olan otomat işi ile para kazanma hemen her yerde örnekleriyle görülebilir. Otomat makinelerinin kahve, hazır yiyecek, şarj istasyonu, fal, araç yıkama vb. olarak bir çok çeşidi mevcuttur ve bunlar doğru yer ve doğru makine çeşidi ile sahibine iyi paralar kazandırmaktadır.


fotoğraf kaynağı: karacaotomat.com

Otomat işi ile para kazanma temel olarak otomat makinesi kullanılmasının doğru işletilmesi halinde iyi kazançlar sağlayacak bir çok avantajı vardır. Peki otomat işi avantajları nelerdir? Buyrun anlatalım.

1- Dükkan İhtiyacı Yoktur

Otomat işi ile para kazanma dükkan gerektirmeyen bir yöntemdir. Otomat işi makineler üzerine kurulan bir sistemdir ve bu makineleri vatandaşların yoğun olarak bulunduğu yerlere yer kirası üzerinden anlaşma yaparak yerleştirirsiniz ve küçük miktardaki alan kirası haricinde başka bir kira gideriniz olmaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: EŞEK SÜTÜ ÜRETİM ÇİFTLİĞİ KURMAK

2- Personel Çalıştırmanız Gerekmez

Otomat işi yapacaksanız ve makinelerin tamamlama ve bakım işlemlerini kendim yaparım diyorsanız malzeme taşıyacağınız aracınıza binerek makineleri gezer ve başka bir çalışana ihtiyaç duymadan hem patron hem çalışan olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: ZEKİCE VE FARKLI İŞ FİKİRLERİ

3- Vakit Tasarrufu

Otomat işi yaparken kurmuş olduğunuz otomat makinelerinin bulunduğu yerlere makinelerin içindeki ürünlerin tükenme durumuna göre 1 veya 2 günde bir istediğiniz saatte giderek ortalama 30 dakikalık bir işlem ile işinizin devamını sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde kalan zamanı başka işlerle değerlendirebilirsiniz.

4- İstediğin Alanda İşini Kur

Otomat makinelerini anlaşma yaptığınız ve halkın talep göstereceği bir çok alana kurabilir veya bu alandan başka yere taşıyabilirsiniz. Dükkan açma işinde olduğu gibi dükkanı kurabileceğiniz sınırlı yer veya aynı yerde hep devam etme gibi zorunluluklarınız yoktur.

Nasıl Yapılır?

Otomat işi temel olarak otomat makineleri ile yapılır ve bu makineler sıfır ve ikinci el olarak satın alınabilmektedir. Makinelerin özelliklerine göre fiyatları ortalama 500 TL den 10.000 TL ye kadar kadar olmaktadır.

Bu işe başlamadan önce nerede ve hangi otomat makinesi sorularını kafanızda yanıtlamanız gereklidir. Yer konusunda insanların yoğun olarak bulunduğu (otogar, mola yerleri, okullar, AVM’ler vb.) yerleri araştırmalı, belirlediğiniz yerlerde hangi tür otomat makinesinin (kahve, yiyecek, şarj istasyonu vb.) iş yapacağını belirlemelisiniz ve sonrasında belirlediğiniz yer yönetimi ile görüşerek anlaşma yapmalısınız.

BİR GÖZATIN: İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARI

Bu makinelerin kapladığı alanlar için ortalama 200 TL’den başlayan aylık kira bedelleri talep edilmektedir. Anlaşmayı sağladıktan sonra sıfır veya ikinci el otomat makinesini satın almalısınız. Alacağınız makinenin müşterilere sunduğu özelliklerin fazla olması lehinize olacaktır. Bu sebeple makine araştırmasında hem ekonomik hemde özelliği fazla olan otomat makinelerini kullanmalısınız.

Otomat işi ile ilgili sizlerden gelecek olan talep üzerine en iyi otomat makinesi markaları /en iyi otomat makinesi firmaları ile ilgili yapacağımız araştırmalar ile en iyi marka ve firmaları yeni yazılarımızla sizlere bildireceğiz.

Otomat İşi Ne Kadar Kazandırır?

Otomat işi otomat makinelerini kuracağınız yer, ürün ve talep durumuna ile sizin fiyatlarınıza göre farklı miktarlarda kazançlar getirmektedir. Bu kazanç sabit olmayıp belirttiğim durumlara göre değişebilmekte ve doğru adımlar atmanız halinde iyi miktarlarda paralar kazandıracaktır. Ayrıca otomat makinesi sayınızın birden fazla olması ve farklı yerlerde makinelerinizin olması kazancınızı artıracaktır.

PARA KAZANMA YOLLARI VE EKONOMİYE DAİR HER ŞEY

Mutlu ve kazançlı ünler…

Ekonomist

Temel amacımız ülkemizin gelişen ekonomisinde kendisine yer bulmak isteyen siz değerli okurlarımıza bilgi, tecrübe, araştırma ve fikirlerimizle destek olmaktır. İletişim: ekonomist@parayollari.com

Otomat İşi ile Para Kazanma” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.